Akka Hotels Alinda

Kiriş, Kemer, Antalya

Përshkrim

I vendosur në Kiriş, Kemer, Hotel Akka Alinda ofron një mundësi të privilegjuar pushimi me zonën e tij të plazhit privat.

Në komoditetin e dhomave të shtëpisë të pajisura me pajisje moderne; ajer te kondicionuar, televizor, transmetim satelitor, internet wireless, ballkon, kasafortë dhe minibar. Duke ofruar parkim falas private, prona ofron shërbim tavolinë para 24 orësh.

Fusha tenisi, mini futboll, basketboll, pingpong dhe qendra fitnesi janë të hapura gjatë gjithë ditës për mysafirët që duan të merren me sport. Prona ka gjithashtu një zonë për fëmijë ku fëmijët mund të argëtohen.

Mysafirë që duan të pushojnë si fizikisht ashtu edhe mendërisht; Ju mund të përfitoni nga sauna, hamami dhe trajtimet me masazh.

Zonat e pishinave të objektit, të pajisura me shezllone të rehatshme, lejojnë mysafirët të freskohen dhe të bëjnë banja dielli në të njëjtën kohë.

Mëngjesi, dreka dhe darka shërbehen si shuplakë e hapur. Në mëngjes, të ftuarve u ofrohen produkte të freskëta që ndihmojnë për ta nisur ditën fresk. Për drekë dhe darkë, shije të ndryshme përgatiten me përpikëri nga shefat e kuzhinës. Përveç këtyre, objekti ka një restorant me ushqim deti dhe dy restorante a la carte gjithsej, të cilat ofrojnë shije të dalluara nga kuzhinat turke dhe ndërkombëtare.

Në rajon; Aktivitete të ndryshme si turne me varkë, zhytje, kanoe dhe trekking kryhen.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Spa qender
  • Aquapark/Pishine
  • Plazhi Privat
  • Fitness

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: