Akka Hotels Antedon

Beldibi, Kemer, Antalya

Përshkrim

promovimi i përgjithshëm
E rrethuar nga natyra e mrekullueshme e Beldibit, prona ofron një pushim të qetë dhe të rehatshëm.

E vendosur në pjesën Beldibi të rajonit të quajtur Riviera Turke, prona krijon një atmosferë relaksuese për mysafirët e saj me kopshtin e saj që ofron qasje të drejtpërdrejtë në plazhin e saj privat. Objekti, i cili përbëhet nga 3 blloqe, ka 2 godina kryesore dhe 1 bllok familjar (një bllok i veçantë jashtë godinës kryesore).

Për komoditetin e të ftuarve në dhomat e objektit; Ofrohen shumë lehtësira si TV satelitor, ajer te kondicionuar, banjo private, minibar, kasafortë. Secila prej dhomave ka ballkone që hapin pamje nga pishina ose kopshti.

Në pronën, e cila ofron shije të pasura, të ftuarit mund të shijojnë ushqimet e servirura në restorantin Divan dhe të provojnë shijet e dalluara të kuzhinave turke dhe botërore në 5 restorante të ndryshme a la carte. Në restorant ka një shuplakë për fëmijë.

Në objektin, i cili u ofron mysafirëve të të gjitha moshave të argëtohen me gamën e tij të gjerë të objekteve, nga shfaqjet e animacionit deri te shfaqjet speciale, nga aktivitetet sportive te klubet e fëmijëve dhe të rinjve, nga pishina e stilit lagune në kopsht; Në të njëjtën kohë, shërbimi ofron një SPA dhe qendër shëndetësore ku mund të largoni lodhjen dhe të rinovoni trupin tuaj.

Përfshirë/Përjashtuar

  • plazhi privat
  • Spa
  • Qendër
  • Pishinë

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: