AKKA Lush Hotel Taksim

Sıraselviler Cd. Istanbul No 10, Beyoglu, 34433 Istanbul, Turkey

Përshkrim

I ndodhur në lagjen Beyoglu në Stamboll, 200 metra nga rruga Istiklal, AKKA Lush Hotel Taksim është vendosur në një ndërtesë historike e cila është ndërtuar në vitin 1850. Ai përmban një restorant dhe WiFi falas në të gjithë pronën. Hoteli ka një qendër spa dhe sauna, dhe të ftuarit mund të shijojnë një pije në bar.

Me tavan 4 metra të lartë, çdo dhomë është e pajisur me një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore. Ju do të gjeni një kazan në dhomë. Dhomat vijnë me një banjo private. Për komoditetin tuaj, do të gjeni rroba banjo, pantofla dhe tualetin falas.

Ju do të gjeni një tavolinë para 24 orë në pronë. Ekziston edhe një tavolinë turistike për t’ju ndihmuar të planifikoni udhëtimet tuaja nëpër Stamboll.

Sheshi Taksim është 300 metra nga AKKA Lush Hotel Taksim, ndërsa Porti i Trageteve të Ishujve të Princave është 1.8 km larg. Pallati Dolmabahçe është 2.3 km larg, ndërsa Qendra e Kongreseve të Stambollit dhe Qendra e Kongreseve dhe Kongreseve Lutfi Kırdar janë 2.6 km larg. Cevahir Mall është 4.3 km, Kanyon Mall dhe Zorlu Mall janë të dyja 7.5 km larg. Spitali Acıbadem Taksim është 2 km nga AKKA Lush. Aeroporti Ataturk është 15 km nga prona ndërsa Aeroporti i Stambollit është 51 km larg.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Spa dhe qendër Wellness
  • Bar
  • Dhoma familjare
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: