Akka Suites Taksim

Istiklal Cd. Ayhan Isik Sk. No. 11

Përshkrim

E vendosur në Stamboll, më pak se 1 km nga Sheshi Taksim. Në vend shtëpi kafeje mund të jenë të gëzuar. Hoteli ofron dhoma familjare dhe WiFi falas ofrohet në pronë.
Të gjitha dhomat me ajër të kondicionuar dhe të izoluar nga zëri kanë një dritare me pamje nga qyteti dhe disa njësi ofrojnë një ballkon. Pajisjet në dhoma përfshijnë një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe gardërobë ose dollap. Ofrohen objekte për të bërë kafe / çaj. Të gjitha njësitë shfaqin një banjo private me dush dhe tualetin falas, si dhe tharëse flokësh, furçë dhëmbësh, pantofla. Peshqirët dhe liri janë gjithashtu të përfshira.
Mëngjesi ofrohet çdo ditë në hotel. Restoranti në vend shërben një kuzhinë lokale.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Sauna
  • Parkim publik me pagesë aty pranë
  • WiFi falas
  • Dhoma familjare

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: