Arin Resort Bodrum

Bahçelievler Mah. Şehit Kenan Aybey Caddesi No: 123 Turgutreis

Përshkrim

Me pamje nga plazhi, Arin Resort Bodrum ofron strehim me 5 yje në Turgutreis dhe përmban një pishinë të jashtme sezonale, palestër dhe kopsht. Me një sallë pritjeje të përbashkët, prona ka gjithashtu një tarracë, si dhe një bar. Ka një sauna, klub nate dhe një klub për fëmijë.
Hoteli do t’u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar me një tavolinë, një kazan, një minibar, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një banjo private me dush. Në Arin Resort Bodrum çdo dhomë është e pajisur me çarçafë dhe peshqir.
Mysafirët në akomodim mund të shijojnë një mëngjes kontinental. Në Arin Resort Bodrum do të gjeni një restorant që shërben kuzhinë mesdhetare dhe ndërkombëtare. Mund të kërkohen gjithashtu opsione vegjetariane, vegane dhe pa qumësht.
Hoteli ofron akomodim me 5 yje me hamami dhe shesh lojërash për fëmijë. Ju mund të luani bilardo, pingpong dhe shigjeta në këtë hotel me 5 yje, dhe ofrohet marrja me qira e biçikletave dhe makinave.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 20 km nga qendra e Bodrumit
  • Ndodhet 55 km nga Aeroporti Muğla Milas.
  • 1 km nga qendra e Turgutreis
  • Objekti ka 248 dhoma

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: