Asteria Kemer Resort

Çamyuva, Turizm Blv. No: 19, 07981 Kemer

Përshkrim

Duke mirëpritur mysafirët e saj buzë detit në Kemer Çamyuva, Asteria Kemer Resort i bashkon mysafirët e saj me detin dhe diellin me plazhin e tij që shtrihet aq larg sa të sheh syri, pishinat e jashtme dhe zonat e mëdha për banjo dielli.
Duke e nisur ditën me një mëngjes të pasur në objekt, të ftuarit shijojnë ushqime të shijshme gjatë gjithë ditës, si dhe ushqime lehtësisht të arritshme dhe pije freskuese gjatë gjithë festës. A la carte restorante të përshtatshme për shije të ndryshme janë gjithashtu në dispozicion në objekt.
Në objektin ku konsiderohen të gjithë anëtarët e familjes, ka një mini klub për fëmijë, një kënd lojërash për fëmijë në plazh, si dhe organizohen animacione për fëmijë.
Asteria Kemer Resort u ofron miqve të saj një atmosferë ku ata do të ndihen të mrekullueshëm me lehtësitë si masazh, banjë turke dhe sauna në qendrën SPA.
Prona ndodhet 10 minuta me makinë nga qendra e Kemerit.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • Objekti i ngritur në një sipërfaqe prej 55.103 m²
  • Ndodhet 65 km nga Aeroporti i Antalias.
  • 349 dhoma

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: