Avantgarde Taksim Hotel

Abdulhakhamit Sok. No: 40-42 Talimhane Taksim

Përshkrim

I vendosur në sheshin Taksim, në zemër të Stambollit modern, Avantgarde Hotel Taksim ofron dhoma me ajër të kondicionuar me një TV LCD, një kasafortë laptop, minibar, çaj dhe kafe falas. Guests mund të gëzojnë gjithashtu një shëtitje në zonën e këmbësorëve Talimhane. WiFi falas është në dispozicion në të gjithë hotelin.
Avantgarde Hotel Taksim ofron një shuplakë mëngjesi, i cili përfshin ushqim lokal dhe ndërkombëtar. Kuzhina turke dhe ndërkombëtare ofrohet për drekë dhe darkë. Menuja përfshin një përzgjedhje të verërave turke.
Një trajtim masazh mund të planifikohet në banjën e Avantgarde Hotel Taksim. Një palestër dhe sauna janë të përfshira gjithashtu. Noti është i mundur në pishinën e brendshme.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Aeroporti i Stambollit është brenda 50 km
  • Cevahir Mall është 3.4 km nga prona
  • Pishinë të brendshme
  • Dhoma familjare

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: