Azura Deluxe Resort & Spa

Incekum Mh. 76 Avsallar / Alanya / Antalya / Turkey, 07440 Avsallar, Türkiye

Përshkrim

Ultra all-inclusive Azura Deluxe Resort & Spa është në shërbimin tuaj me plazhin e tij privat, 1 km nga qendra e Avsallar. Ajo përmban një pishinë të hapur me një park ujor dhe një qendër të gjerë spa. Qasje pa pagesë WiFi është në dispozicion në të gjithë pronën.

Të hapura në një ballkon, dhomat moderne të miqve në Azura Deluxe Resort & Spa janë me ajër të kondicionuar dhe kanë një kasafortë. Të gjitha njësitë kanë një minibar dhe TV satelitor me ekran të sheshtë. Shumica e dhomave kanë pamje nga deti.

Mysafirët mund të shijojnë një shumëllojshmëri të pjatave dhe pijeve në restorantin kryesor të hotelit me shuplakë, 3 restorante à la carte dhe snack bar. Në 5 baret në vend shërbehen pije alkoolike dhe joalkoolike falas. A la carte restorantet përfshijnë ushqime deti, restorante osmane dhe italiane.

Mysafirët mund të shijojnë pishinën e brendshme. Qendra spa përfshin një sauna, palestër, dhoma masazhi dhe një hamami. Aktivitete të ndryshme si bilardo, pingpong, shigjeta, çiklizëm, zhytje dhe sporte ujore janë në dispozicion në pronë.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 3 pishina
  • zonë plazhi privat
  • Spa dhe qendër Wellness
  • Bar

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: