Azure by Yelken Hotel

Kadıkalesi Mevkii Turgutreis, 48100 Turgutreis, Turkey

Përshkrim

Ky hotel luksoz ka një plazh privat 300 metra në detin Egje, plus një zgjedhje prej 3 pishinash. Ajo ofron objekte elegante spa dhe pa Wi-Fi në vende publike.

Të gjitha dhomat e mysafirëve në Hotel Azure By Yelken kanë ballkone private, disa prej të cilave kanë pamje nga deti. Përveç kësaj, çdo dhomë ka TV satelitor, një minibar dhe një banjo en suite.

Mëngjes shuplakë është shërbyer çdo mëngjes në zonën elegante ngrënie. Hoteli Azure By Yelken ka gjithashtu restorant à la carte që ofron kuzhinë italiane dhe restorant Sultan që ofron kuzhinë turke.

Një shumëllojshmëri e sporteve ujore janë në dispozicion në plazhin privat, dhe Azure By Yelken Hotel është i pajisur me pishina të brendshme dhe të jashtme, plus një pishinë të veçantë për fëmijët. Spa ofron një gamë të plotë të trajtimeve masazh.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Fitness
  • Spa
  • 2 swimming pools
  • Plazhi Privat

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: