Baia Bodrum Hotel

Gündoğan, Bodrum, Muğla

Përshkrim

Në dhomat moderne dhe me stil të objektit; Ka kondicioner, ngrohës uji, TV dhe transmetim satelitor. Mysafirët mund të kalojnë mbrëmje të qeta në ballkonin e dhomave të tyre me pamje nga deti.

Pishinat e brendshme dhe të jashtme të pajisura me shezllone dielli lejojnë mysafirët të freskohen në ditët e nxehta të verës.

Ekziston edhe një sallë takimesh e pajisur me pajisje teknologjike që mundëson mbajtjen e konferencave dhe seminareve të rëndësishme.

Shije të shijshme nga kuzhina turke dhe ajo botërore përgatiten nga mjeshtra kuzhinierë dhe u shërbehen mysafirëve në restorantin e resort. Një mëngjes me shije tradicionale turke dhe egjeane përgatitet në mëngjes.

Sauna, banja turke, dhoma me avull dhe trajtimet me masazh në SPA dhe qendrën shëndetësore u ofrojnë mysafirëve mundësinë për t’u rinovuar fizikisht dhe mendërisht. Për ata që duan të merren me sport dhe të qëndrojnë në formë, fitnesi shërben gjatë gjithë ditës.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Fitness
  • Plazhi Privat
  • Pishine
  • Bar

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: