Baia Lara Hotel

Kemeragzi Mevkii Oteller Bolgesi Antalya, 07000 Lara, Turkey

Përshkrim

Me një zonë private plazhi me rërë dhe një skelë druri, ky hotel i gjerë ofron pishina të gjera në natyrë, Aqua Park me 9 rrëshqitje dhe një pishinë të brendshme të nxehtë. Spa dhe objektet sportive janë të gjitha në dispozicion.

Dhomat në Baia Lara Hotel përfshijnë WiFi falas, TV me ekran të sheshtë, ajër të kondicionuar dhe dritare nga dyshemeja deri në tavan. Sigurohen kasafortë, minibar dhe një kazan elektrik. Banjo private vjen me një tharëse flokësh dhe një dush ose vaske.

Restoranti Baia shërben mëngjes, mëngjes vonë, drekë, darkë dhe meze të lehtë mesnate, të gjitha në stilin e shuplakës. A la carte restorant me specialitete mesdhetare dhe biftek janë në dispozicion, dhe rezervimi është i nevojshëm. Baret dhe qoshet e ushqimeve janë të shpërndara nëpër hotel.

Mysafirët mund të luajnë një lojë futbolli, basketbolli dhe tenisi në fushat e ofruara. Bowling, volejboll plazhi dhe dhoma lojërash janë në dispozicion. Ju gjithashtu mund të stërviteni në palestër dhe të pushoni në banjën turke, saunën ose në një nga 13 dhomat e masazhit.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • pishinë të hapur noti
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: