Baia Salima Kemer

Göynük Mh. Başkomutan Atatürk Cad. No: 147-1/1, Beldibi, Kemer 07981 Türkiye

Përshkrim

Baia Kemer Club Beldibi është një fshat pushimesh i klasit të parë i krijuar në një sipërfaqe prej 84,000 metrash katrorë në një natyrë të mrekullueshme në kryqëzimin e Mesdheut dhe maleve Demi, 30 km nga Antalia, 13 km nga Kemeri dhe 45 km nga aeroporti. . Vetëm 30% e sipërfaqes totale ka ambiente akomodimi dhe aktiviteti. Gjatë ndërtimit, natyra u ruajt plotësisht, dhe të gjitha dhomat tona kanë pamje nga kopshti dhe kryesisht ballkone ose tarraca. Objekti ynë është krijuar buzë detit dhe ka plazhin e tij me rërë me guralecë dhe 2 kalata.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Zonë plazhi privat
  • Qendër fitnesi
  • bar
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: