Bendis Beach Hotel

Akyarlar Kemer Mevki, Akyarlar, Turgutreis

Përshkrim

Duke mirëpritur mysafirët që duan të shijojnë detin e mrekullueshëm të Akyarlarit në një mjedis të qetë, prona ndodhet disa hapa larg detit.

Objekti, i cili i jep ngjyra pushimeve verore me pishinën e jashtme, akuaparkun dhe plazhin e tij 100 m të gjerë, ka një kopsht shumë të madh.

Objekti; Interneti pa tela, animacioni i butë, qendra e fitnesit dhe SPA, amfiteatri, banja turke, sauna, klubi për fëmijë dhe pishina për fëmijë i lejojnë mysafirët të kalojnë mirë.

Në të gjitha dhomat; TV me ekran të sheshtë, kasafortë, ajër të kondicionuar dhe minibar, banjo dhe tharëse flokësh.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Bar
  • Plazhi Privat
  • Pishinë të hapur noti
  • 24 km nga qendra e qytetit të Bodrumit

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: