Blue Dreams Resort & Spa

Torba, Bodrum, Muğla

Përshkrim

Blue Dreams Resort u ofron miqve të tij alternativa të ndryshme për t’u freskuar me 291 dhoma, 5 pishina të jashtme dhe 1 të brendshme me pamje nga bluja e detit Egje dhe kopshtet e gjelbëruara të mirëmbajtura të hotelit.

Në objekt ka një park ujor për mysafirët e vegjël. Opsionet e ndryshme të pishinës si pishina infinity, pishina për aktivitete sportive dhe pishina relaksi janë ndër objektet e tjera që ofrohen për mysafirët.

Ndërsa mysafirët që duan të vazhdojnë sportet e tyre me pushime mund të kalojnë një kohë të këndshme në fushën e tenisit, të ftuarit e vegjël mund të shijojnë këndin e lojërave.

Blue Dreams Resort u ofron miqve të tij një festë shije, me gjashtë restorante të ndryshme dhe nëntë bare të ndryshme që shërbejnë brenda objektit. Mund të shijoni ushqime të shijshme nga kuzhina turke, ushqime deti dhe italiane.

Mysafirët që duan të kalojnë një mbrëmje të qetë mund të kalojnë kohë me pijet e tyre në bar. Nëse dëshironi të argëtoheni, mund të kapni ritmin e natës me programe muzikore live ose performanca DJ në mbrëmje.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 6 pishina
  • Plazhi Privat
  • Fitness
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: