Calido Maris Hotel

Manavgat, Antalya

Përshkrim

Pushime të qeta do të përjetoni në Hotel Calido Maris, i cili spikat me vendndodhjen e tij të ndërthurur me bukuritë natyrore dhe ambientet luksoze në Antalia. Objekti i vendosur në Manavgat; Premton një pushim të këndshëm për mysafirët e tij me dhomat e tij elegante, konceptin e shërbimit cilësor dhe objektet e pasura.

Ju mund të shijoni diellin dhe ujin në maksimum në plazhin privat të përzier me rërë dhe guralecë 350 m të gjatë, i cili është vetëm 50 m nga deti, ose në pishinën e jashtme. Mund të kaloni një kohë të këndshme në objekt, i cili ka shumë mundësi për t’i shtuar argëtimin pushimeve tuaja me disko dhe animacion gjatë gjithë ditës.

Në seksionin SPA dhe Wellness, ku mund të largoni të gjithë lodhjen dhe të rifreskoni mendjen dhe trupin tuaj; Ka ambiente si banjë turke, sauna, xhakuzi, masazh dhe pishinë të brendshme. Ka një mini klub, pishinë për fëmijë dhe shesh lojërash për mysafirët e vegjël. Ju mund të shijoni pushimet tuaja ndërsa fëmija juaj është duke kaluar momente të mbushura me argëtim me lehtësitë që ofron objekti.

Objektet e ofruara nga objekti përfshijnë mini market, dhomë lojërash, lavanteri, qendër dhuratash, internet wireless, sallë konferencash. Për mysafirët që kanë adoptuar një mënyrë jetese aktive, ka objekte të tilla si bilardo, sporte ujore, volejboll plazhi, pingpong dhe gjimnastikë.

Mund t’i shtoni shije pushimeve tuaja në restorantet a la carte, ku shijet e dalluara nga kuzhina osmane dhe italiane takohen me tavolina elegante. Hotel Calido Maris në Cenger; Ndodhet 15 km nga qendra e Manavgat, 20 km nga qendra Side, 40 km nga qendra e qytetit të Alanya dhe 70 km nga Aeroporti i Antalias.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Spa Qendër
  • Plazhi Privat
  • Pishine
  • fitness

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: