Carus Cappadocia

Gaferli Mahallesi Manav Çıkmazı sokak No:2 50180 Göreme

Përshkrim

I vendosur në Goreme dhe me Kështjellën Uchisar të arritshme brenda 3,9 km, Carus Cappadocia ofron shërbime portiere, dhoma jo duhanpirëse, një kopsht, WiFi falas dhe një tarracë. Duke ofruar një bar, prona ndodhet brenda 6.7 km nga Muzeu Zelve Open Air. Akomodimi përmban shërbim në dhomë, recepsion 24 orë dhe këmbim valutor për mysafirët.
Hoteli do t’u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar me një tavolinë, një kazan, një frigorifer, një minibar, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private me dush. Në Carus Cappadocia çdo dhomë ka liri krevati dhe peshqir.
Në pronë mund të shijoni një shuplakë, mëngjes kontinental ose të plotë anglez/irlandez. Në akomodim do të gjeni një restorant që shërben kuzhinë italiane, mesdhetare dhe pica. Mund të kërkohen gjithashtu opsione vegjetariane, vegane dhe pa gluten.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Tarracë
  • Pastrim ditor
  • Nevşehir Cappadocia, 38 km nga Carus Cappadocia
  • pishinë të brendshme

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: