Cenger Beach Resort

Përshkrim

Cenger Beach Resort & Spa, i vendosur në Manavgat Cenger, parajsa e fshehur në breg të detit të Antalias; Ai u premton miqve të tij një festë plot qetësi dhe kënaqësi larg zhurmës së qytetit.
Në të gjitha dhomat e objektit, i cili ka 266 dhoma të përmasave të ndryshme; Objekte të tilla si ajer te kondicionuar, televizor LCD, akses në internet pa tel janë në dispozicion.
Duke ofruar një mundësi të mirë për ata që duan të heqin qafe lodhjen e biznesit dhe jetës së qytetit me sauna, masazh, banjë turke, pishina të brendshme dhe të jashtme, prona ka një qendër fitnesi për mysafirët e saj që duan të bëjnë sport dhe duan të ruajnë formën e tyre gjatë qëndrimit.
Duke ofruar shijet e shquara të kuzhinës botërore për mysafirët e saj me restorantet e saj, prona ka një bar ku mund të pushoni me pije të freskëta.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Qendër fitnesi me palestë
  • Plazhi Privat
  • Ndodhet 70 km nga Aeroporti i Antalias
  • Ndodhet 200 m larg detit
× Kontakto: