Crystal Centro Resort

Lara Turizm Yolu, Antalya, 07230 Lara, Turkey

Përshkrim

Crystal Centro Resort Hotel, i cili shquhet me plazhin e tij të mrekullueshëm me rërë, rrëshqitjet e pastër të detit dhe ujit dhe pishinat e jashtme që sjellin argëtimin veror në kulmin në Lara Kundu, pret ata që duan të kalojnë pushime luksoze dhe komode. Duke i shtuar argëtimin verës me plazhin e saj të gjatë dhe të gjerë, prona ofron aktivitete të panumërta argëtuese.

Crystal Centro, ku kuzhina e pasur që ofron shije unike të kuzhinave turke dhe botërore dhe pije freskuese shërbehen gjatë gjithë ditës, u ofron mysafirëve një festë shijesh. Ka gjithashtu restorante a la carte që apelojnë për shije të ndryshme në objekt.

Për të ftuarit që duan të largojnë lodhjen e vitit dhe të freskojnë trupin e tyre, në seksionin SPA dhe Wellness të objektit; Ofrohen shërbime pishinë të brendshme, sauna, hamami dhe masazh. Për të ftuarit e vegjël; Ka objekte të tilla si animacion për fëmijë, kënd lojërash për fëmijë dhe mini klub.

Objekti që pret mysafirët në Lara; Ndodhet 14 km nga qendra e qytetit të Antalias dhe 12 km nga Aeroporti i Antalias.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • pishinë të hapur noti
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: