Crystal Green Bay

Güvercinlik, Bodrum, Muğla

Përshkrim

Përballë plazhit të tij privat në gjirin Kuyucak, Crystal Green është një vendpushim i gjerë në Rivierën Turke, 12 km nga Bodrum. Ajo përmban një aqua park, një spa dhe objekte për sporte ujore.

Të gjitha dhomat në Crystal Green Bay Resort & Spa – Ultimate All Inclusive, të hapura në ballkone të mobiluara private, ofrojnë pamje nga rrethina. Secili është me ajër të kondicionuar dhe i pajisur me TV me ekran të sheshtë dhe minibar.

Mysafirët mund të shijojnë trajtime holistike në banjë, duke përfshirë masazhet dhe një përvojë tradicionale hamami. Një palestër e pajisur është gjithashtu në dispozicion, si dhe fusha tenisi dhe një shesh lojërash për fëmijë me pishinë.

Ushqimi tradicional turk dhe disa pjata ndërkontinentale shërbehen çdo ditë deri në mesnatë në restorantin e hotelit. Gjatë mbrëmjeve një ekip profesionistësh shfaq shfaqje të muzikës dhe vallëzimit vendas.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Plazhi Privat
  • Bar
  • Fitness
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: