Crystal Paraiso Verde Resort

Boğazkent Mahallesi 36. Sokak No: 2 Serik/Antalya

Përshkrim

I vendosur në këmbë larg nga deti i mrekullueshëm i Mesdheut, Crystal Paraiso Verde Resort & Spa u ofron miqve të tij pushime të privilegjuara me zonën e tij të plazhit privat. Në plazhin e objektit; Shezlongët, çadrat dhe peshqirët u ofrohen mysafirëve pa pagesë.
Në dhomat moderne të arreduara të objektit me ballkone; ajer te kondicionuar, transmetim muzikor, TV, transmetim satelitor, minibar dhe sherbim ne dhome. Recepsioni 24 orë, lobi, lavanderia, pastrimi kimik dhe parkimi falas janë ndër lehtësitë e tjera që ofron objekti.
Qendër SPA, banjo turke dhe sauna; I jep mundësinë të ftuarve të largojnë lodhjen e ditës dhe të largohen nga stresi. Brenda objektit ka edhe pishina të brendshme dhe të jashtme.
Për mysafirët që duan të merren me sport dhe duan të ruajnë formën e tyre; Ofrohen palestër, fushë tenisi, volejboll plazhi dhe fushë golfi.
Mëngjesi, dreka dhe darka shërbehen si shuplakë e hapur. Në restorantet a la carte brenda objektit; Delikatesat nga kuzhina turke, italiane dhe e peshkut përgatiten me kujdes.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 4 restorante à la carte
  • Aktivitete për fëmijë (për fëmijë/familje)
  • Zona e jashtme e ngrënies
  • Zonë e brendshme për lojëra për fëmijë

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: