Cullinan Belek

Kadriye Mah. Üçkum Tepesi Cad. No: 4/A Serik, 07525 Belek, Turkey

Përshkrim

E vendosur në Belek, 700 metra nga plazhi Kadriye, Cullinan Belek ofron akomodim me një pishinë të hapur, parkim privat falas, një palestër dhe një kopsht. Me WiFi falas, ky resort me 5 yje ka një tarracë dhe një bar. Resorti përmban një pishinë të brendshme, sauna, karaoke dhe një klub për fëmijë.

Resorti do t’u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar me një tavolinë, një kazan, një minibar, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private me dush. Në Cullinan Belek çdo dhomë ka liri krevat dhe peshqir.

Një mëngjes shuplakë është në dispozicion çdo ditë në strehim. Në Cullinan Belek do të gjeni një restorant që shërben kuzhinë greke, indiane dhe italiane. Mund të kërkohen gjithashtu opsione vegjetariane, vegane dhe pa qumësht.

Resorti ofron strehim me 5 yje me vaskë të nxehtë, hamami dhe banjë me burim të nxehtë. Ju mund të luani pingpong dhe shigjeta në këtë resort me 5 yje, dhe zona është e njohur për shëtitje.

Gjuhët që fliten në recepsion përfshijnë gjermanisht, anglisht, rusisht dhe turqisht.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 9 pishina
  • zonë plazhi privat
  • spa dhe qendër Wellness
  • Bar

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: