Delphin Be Grand Resort

Lara Turizm Merkezi Antalya, 07113 Lara, Turkey

Përshkrim

Me pishina shumë të mëdha të rrethuara nga kopshte të gjera me peizazh, ky hotel me 5 yje ofron qasje private në plazhin me rërë Lara. Restorantet dhe baret e tij elegant ofrojnë mundësi të ndryshimit të ngrënies dhe argëtimit.

Dhomat e bollshme të Delphin BE Grand Resort janë të mobiluara me TV me ekran të sheshtë të montuar në mur, DVD dhe VCR. Disa dhoma ofrojnë gjithashtu një ballkon me pamje nga deti Mesdhe.

Objektet e spa në Delphin BE Grand Resort përfshijnë një hamami mermeri, një sallon që ofron masazhe dhe trajtime bukurie dhe një palestër me trajnerë profesionistë. Janë të disponueshme 6 fusha tenisi me ndriçim, një fushë volejbolli në plazh dhe klasa akuagjimi.

Oferta e ngrënies në Delphin BE Grand Resort varion nga kuzhina italiane në atë kineze dhe specialitete në Barbecue. Disa bare rri kot ofrojnë argëtim natën, dhe bari i plazhit shërben rostiçeri të lehta në breg.

Delphin BE Grand Resort është vetëm 8 km nga Aeroporti i Antalias dhe 5 km nga qyteti i Larës.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • pishinë të hapur noti
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: