Diamond of Bodrum Hotel

Kumbahçe Mah.Atatürk Cad. No.136 48400 Bodrum/Muğla, 48400 Bodrum City, Turkey

Përshkrim

E vendosur në qytetin e Bodrumit, disa hapa nga plazhi Akkan, DIAMOND OF BODRUM ofron akomodim me një palestër, parkim privat falas, një kopsht dhe një tarracë. Me një restorant, hoteli me 5 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Akomodimi përmban një sauna, argëtim në mbrëmje dhe dhoma familjare.

Të gjitha njësitë në hotel janë të pajisura me një TV me kanale satelitore dhe një kuti depozitash. DIAMOND OF BODRUM ofron njësi të caktuara me pamje nga deti, dhe dhomat janë të pajisura me ballkon. Në akomodim çdo dhomë vjen me liri krevati dhe peshqir.

Mundësitë e bufesë dhe të mëngjesit kontinental ofrohen çdo ditë në DIAMOND OF BODRUM.

Mund të luani bilardo dhe shigjeta në këtë hotel me 5 yje dhe ofrohet marrja me qira e makinave.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Qendër fitnesi me palestë
  • Plazhi Privat
  • 2 pishina
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: