DoubleTree by Hilton Bodrum

Kaynar Mevkii Torba Bodrum Mugla, 48400 Torba, Türkiye

Përshkrim

Me një plazh privat me zall në gjirin Torba të Egjeut, hoteli ultra gjithëpërfshirës ofron dhoma bashkëkohore. E vendosur 8 km larg Bodrumit, ajo është e rrethuar me 10 hektarë kopshte të gjelbëruara.

Dhomat elegante dhe me ajër të kondicionuar ofrojnë të gjitha një ballkon me pamje nga kopshti ose deti. Ata vijnë me një banjo moderne me rroba banjo, një minibar dhe TV satelitor të sheshtë.

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort ka pishinën e madhe buzë detit të Bodrumit, e cila është e veshur me shtretër dielli. Një skelë shtrihet në det nga plazhi privat, i përsosur për banja dielli ose zhytje. Sportet ujore në vend përfshijnë rrëshqitje në ajër, kanoe dhe snorkeling, por këto janë tarifa shtesë. Ky hotel është një hotel miqësor për kafshët shtëpiake dhe max. pesha është 25 kilogramë dhe 100 euro (e pakthyeshme)

Për diçka më relaksuese, mysafirët mund të vizitojnë banjën me shërbim të plotë që ofron një menu të gjerë trajtimesh. Përndryshe, ata thjesht mund të përtojnë në sauna ose dhomën e avullit.

Ka një klub për fëmijë për të argëtuar të vegjlit, së bashku me një pishinë për fëmijë. Aktivitete të tjera përfshijnë muzikë live në tarracë, dhe tregon në amfiteatrin në vend. Prona ka edhe fusha tenisi.

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort ofron kuzhinë të lezetshme lokale dhe ndërkombëtare, qoftë brenda apo jashtë, zona alternative të ndenjësisë me pamje nga deti.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Plazhi Privat
  • Pishine
  • Bar
  • Spa

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: