Elite World Istanbul Taksim Hotel

Taksim , İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul

Përshkrim

Hoteli Elite World Istanbul, ku takohen luksi, eleganca, eleganca dhe komoditeti, pret momentet tuaja të paharrueshme. I vendosur në Taksim, pikërisht në qendër të Stambollit, objekti tërheq vëmendjen me vendndodhjen e tij pranë mundësive të biznesit, turizmit dhe argëtimit. Ka një palestër të pajisur mirë për ata që nuk duan të ndërpresin sportet e tyre në pushime, si dhe një qendër SPA ku mund të gjeni mundësinë për të relaksuar trupin tuaj pas sportit. Ka një restorant të hapur me shuplakë ku shijet e hollë takohen me tavolina elegante dhe një bar ku mund të provoni pije të ndryshme. Gjithashtu në objekt; Ka edhe objekte si lavanderia, pastrim kimik, shërbim interneti pa tel, parking, pishinë të brendshme dhe zonë të përbashkët TV.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Spa dhe qendër Wellness
  • WiFi falas
  • Fitness
  • Pishinë të brendshme

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: