Emelda Sun Club

Turizm Cd. Camyuva, Çamyuva, 07981 Kemer

Përshkrim

E vendosur në breg të detit, Emelda Sun Club ofron një pishinë të hapur, objekte spa dhe Wi-Fi falas. Njësitë me ajër të kondicionuar kanë TV satelitor.
Vilat e bollshme dhe apartamentet e Simena kanë një kuzhinë të pajisur plotësisht. Disa vila kanë një vaskë të nxehtë në tarracë. Minibar është standard në çdo apartament.
Mëngjesi i përditshëm është në stil shuplakë. Restorantet e hotelit shërbejnë kuzhinë mesdhetare, turke dhe ndërkombëtare. Ju gjithashtu mund të shijoni pije freskuese në bar.
Objektet Spa përfshijnë një banjë turke, sauna dhe dhomë fitnesi. Ofrohet gjithashtu shërbim masazhi. Mund të luani shigjeta tenisi dhe pingpong në Emelda Sun Club. Ekziston edhe një shesh lojrash për fëmijë.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Qendra e Kemerit 8 km
  • Plazhi Privat
  • Aeroporti i Antalias është gjithashtu 60 km larg
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: