Fide Hotel

Kalyoncukulluk Mahallesi Tarlabasi Bulvari No:266-268 Taksim / Beyoglu, Beyoğlu, 34420 İstanbul, Türkiye

Përshkrim

Një 10-minuta në këmbë nga Taksim i gjallë, Fide Hotel ka një recepsion 24-orësh që ofron shërbim në dhomë dhe këmbim valutor. Qasja Wi-Fi është falas në të gjithë pronën. Kafenetë, restorantet dhe qendrat tregtare në rrugën Istiklal janë gjithashtu një shëtitje të shkurtër larg.

Dhomat e dekoruara thjesht kanë një TV me ekran të sheshtë, ajer te kondicionuar dhe një minibar. Duke shfaqur një dush, banjo private përfshin një tharëse flokësh dhe tualetin falas. Vizitorët mund të shijojnë pamjet e qytetit nga dhomat e tyre.

Objektet e ofruara në pronë përfshijnë një sallë pritjeje të përbashkët, shërbimin e biletave dhe ruajtjen e bagazheve. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga shërbimet e marrjes me qira të makinave dhe transferimit të aeroportit sipas kërkesës.

Stacioni i metrosë Taksim, i cili ofron qasje të lehtë në vende të tjera të njohura të qytetit, është në distancë në këmbë. Aeroporti Ataturk i Stambollit është 19 km larg.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Shërbimi në dhomë
  • Dhoma familjare
  • Recepsion 24-orësh
  • WiFi falas

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: