Granada Luxury Belek

Kadriye, Belek, Antalya

Përshkrim

Granada Luxury Hotel Belek mirëpret ata që duan të kalojnë pushime luksoze dhe plot argëtim në detin unik dhe atmosferën e gjerë të Mesdheut me mikpritje të shkëlqyer.

Prona, e cila është adresa e një pushimi komode me dhomat e saj plot stil dhe komode, ofron shërbim në një distancë të shkurtër nga deti. Objekti, i cili ofron shërbim transporti për në plazh, ka plazhin e tij me rërë. Me detin e tij të pastër dhe akuaparkun gjigant, objekti ofron argëtim veror për mysafirët e tij të të gjitha moshave.

Objekti shquhet me kuzhinën e tij të pasur që ofron shije unike të kuzhinave turke dhe botërore, si dhe zona të snackeve që ofrojnë ushqime të shijshme si dhe pije freskuese gjatë gjithë ditës.

Granada Luxury Hotel Belek u premton miqve të tij një eksperiencë të paharrueshme pushimi me ambientet si hamami, pishina e brendshme, sauna, dhoma me avull dhe masazhi i ofruar në qendrën SPA me staf ekspert.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 2 pishina
  • zonë plazhi privat
  • Spa dhe qendër Wellness
  • Bar

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: