Granada Luxury Okurcalar

Okurcalar, Alanya, Antalya

Përshkrim

Granada Luxury Okurcalar, e admiruar për stafin miqësor dhe shërbimin cilësor, mirëpret mysafirët e saj në Alanya, një nga brigjet e njohura të Mesdheut. I vendosur buzë detit, objekti ka një plazh të përzier me rërë dhe guralecë. Në objekt ka pishinë dhe akuapark argëtimi për të rritur dhe fëmijë.
Duke ofruar shërbimin me konceptin Ultra All Inclusive, objekti ka 4 restorante a la carte përveç restorantit kryesor me shërbim të hapur bufeje. Për drekë dhe darkë ofrohen edhe ushqime dietike dhe vegjetariane.
Duke ofruar mundësi të veçanta si për muajin e mjaltit, ashtu edhe për mysafirët me fëmijë, prona ka një disko dhe mini klub për fëmijë. Argëtimi në objekt vazhdon gjatë gjithë ditës me aktivitete gjatë ditës, shfaqje në mbrëmje dhe muzikë live.
Mysafirët mund të përfitojnë nga objekte të tilla si banjo turke, sauna, dhoma me avull, dhoma me akull dhe trajtime masazhi në zonën SPA të Granada Luxury Okurcalar. Ekziston një qendër fitnesi për mysafirët që duan të ushtrojnë.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • E vendosur në një sipërfaqe prej 24,000 m²
  • Zonë plazhi privat
  • Objekti ka 598 dhoma

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: