Grand Washington Hotel

Gencturk Cad. Agayokusu Sok. No:7 Laleli, Fatih, 34692 Istanbul, Turkey

Përshkrim

I ndodhur 13 minuta në këmbë nga Pazari i Madh i njohur, ky hotel përmban një pishinë të hapur dhe një vaskë të nxehtë në nivelin e çatisë me pamje panoramike të qytetit. Një pishinë shtëpie, banjo turke dhe një sauna janë në dispozicion.

Të gjitha dhomat në Hotel Grand Washington përfshijnë ajer te kondicionuar, TV me ekran të sheshtë dhe minibar. Janë në dispozicion shtretër ortopedikë, objekte për çaj/kafe dhe WiFi pa pagesë. Banjo vjen me një tharëse flokësh.

Restoranti në çati, me pamje të gjerë të Stambollit, shërben drekë dhe darkë si në stilin à la carte ashtu edhe në shuplakë. Një restorant i brendshëm dhe një bar janë gjithashtu në shërbimin tuaj. Mëngjesi ofrohet në stil shuplakë.

Mysafirët mund të punojnë jashtë në palestër dhe të pushojnë në tarracën e diellit ose në dhomën e masazhit. Shërbimi në dhomë, lavanderi dhe këmbimi valutor, si dhe makina me qira dhe tavolinë turne janë në dispozicion.

Aeroporti i Stambollit është 53 km nga Grand Washington Hotel. Një transferim mund të organizohet sipas kërkesës me një tarifë shtesë.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 2 pishina
  • WiFi falas
  • Fitness
  • Bar

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: