Heybe Hotel & Spa

Aydinli-Orta Mah. Uzundere Cad. Nr: 25, Goreme

Përshkrim

Me një qendër spa dhe Wellness me një pishinë të madhe të brendshme dhe një banjë turke, Heybe Hotel ndodhet në qendër të Goreme. Ka Wi-Fi falas në të gjithë hotelin dhe në të 33 dhomat. Dhomat me ajër të kondicionuar janë të dizajnuara mirë dhe përfshijnë një TV LCD. Ofrohet një minibar dhe një banjo private me tharëse flokësh dhe dush ose vaske. Restoranti i hotelit në tarracë ofron një gamë të gjerë pjatash. Mëngjesi shërbehet edhe në tarracë me opsione të ndenjëseve të brendshme dhe të jashtme. Ka 3 bare, të vendosura në kopsht, holl dhe në tarracë, që shërbejnë pije freskuese. Guests mund të përfitojnë nga sauna dhe dhoma masazh objektet në Heybe Hotel. Shërbimet e lavanderi dhe një tavolinë turne janë në dispozicion. Aeroporti Nevsehir Kapadokya është 40 km nga hoteli. Një transferim mund të organizohet sipas kërkesës me një tarifë shtesë.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 33 dhoma
  • Pastrim ditor
  • Ka 3 bare
  • Aeroporti Nevsehir Kapadokya është 40 km nga hoteli

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: