Hotel Naumpaşa Konağı

Katip Mustafa Celebi Mh. 11 Taksim Kuyu Sk, Beyoğlu, 34433 İstanbul, Türkiye

Përshkrim

I vendosur në Stamboll, pranë rrugës Istiklal dhe Sheshit Taksim, Hotel Naumpaşa Mansion ofron shërbim me dhomat e tij. rr. E ndërtuar në vitin 2017, prona ndodhet vetëm 600 metra nga Kisha e Shën Antonit dhe 900 metra nga porti i trageteve Adalar. Tërheqjet në zonë përfshijnë Kullën e Sahatit Dolmabahçe (15 minuta në këmbë) ose Kullën Galata (1.2 km).

Të gjitha dhomat në hotel janë të pajisura me ajër të kondicionuar, një gardërobë, një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private. Dhomë me tapet me pamje nga qyteti dhe kasafortë. Banjo është e pajisur me dush dhe tualetin falas.

Një mëngjes amerikan është shërbyer çdo mëngjes në pronë. Kuzhina turke është shërbyer në restorant në vend.

Ju mund të merrni këshilla për zonën në recepsion për t’ju ndihmuar të planifikoni ditën tuaj. Një tavolinë para 24 orësh dhe transferim janë në dispozicion.

Qendra e Konventës dhe Ekspozitave Lutfu Kirdar është 2.3 km nga Hotel Naumpasa Mansion. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ataturk, 23 km larg. Aeroporti i Stambollit është 50 km larg.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Përgatitëse për çaj/kafe në të gjitha dhomat
  • Wi-Fi falas
  • ashensori
  • Shërbimi në dhomë

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: