Hotel Stella Beach

Alara Tourism Center - Okurcalar, 07415 Okurcalar, Türkiye

Përshkrim

I vendosur direkt në plazh, hoteli gjithëpërfshirës ofron dhoma moderne me ajër të kondicionuar dhe ballkone private. Ndër shërbimet që ofron hoteli janë pishinat e brendshme dhe të jashtme, banja turke dhe qendra fitnesi.

Të gjitha dhomat në Stella Beach Hotel All Inclusive janë të pajisura me TV satelitor, një frigorifer të vogël dhe një banjo private. Disa dhoma kanë pamje nga deti Mesdhe.

Mysafirët mund të pushojnë në shezllonet e diellit. Kur dëshironi të freskoheni, mund të bëni një zhytje freskuese në pishinë duke përdorur një nga 3 rrëshqitjet e ujit.

Ekipi profesional i animacionit u ofron mysafirëve argëtim gjatë gjithë ditës. Fëmijët mund të argëtohen në mini klub.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • pishinë të hapur noti
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: