J’adore Deluxe Hotel & Spa

Sorgun Mahallesi Kümeevler Mevkii No:35 Side, 07600 Side

Përshkrim

I vendosur në Side, 1.7 km nga plazhi Titreyengol, J’adore Deluxe Hotel & Spa Ultra All Inclusive ofron strehim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një palestër dhe një kopsht. Të gjitha njësitë e këtij hoteli me 5 yje kanë pamje nga qyteti. Guests mund të përdorin saunën dhe hamami. Ajo ofron një recepsion 24 orë, transferta aeroporti, klub për fëmijë dhe WiFi falas në të gjitha zonat.
Dhomat me ajër të kondicionuar të hotelit janë të pajisura me një gardërobë, aparat kafeje, minibar, kasafortë, TV me ekran të sheshtë, tarracë dhe banjo private me dush. Çdo dhomë ka një kazan. Disa dhoma kanë një ballkon, ndërsa të tjerët kanë pamje nga deti. Liri shtrati dhe peshqirë ofrohen në dhomat e J’adore Deluxe Hotel & Spa Ultra All Inclusive.
Mëngjesi i përditshëm përfshin shuplakë, opsione kontinentale ose vegane. Në restorantin e pronës shërbehen pjata kineze, greke dhe italiane. Mund të kërkohen gjithashtu opsione vegjetariane, vegane dhe pa qumësht.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Qendër fitnesi me palestë
  • Plazhi Privat
  • Pishine
  • 76 km nga Aeroporti i Antalias

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: