Kairaba Bodrum Imperial

İslamhaneleri Mah. Bankev Cad. No: 39/A Bodrum, 48400 Akyarlar, Turkey

Përshkrim

E vendosur në Akyarlar, 17 km nga Bodrum Marina Yacht Club, Kairaba Bodrum Imperial ofron strehim me një pishinë të hapur, parkim privat falas, një palestër dhe një kopsht. Me një restorant, hoteli me 5 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Akomodimi përmban një klub për fëmijë, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

Njësitë vijnë me një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, minibar, një kazan, një dush, tualetin falas dhe një gardërobë. Hoteli ofron disa njësi me pamje nga deti, dhe dhomat janë të pajisura me një ballkon. Në Kairaba Bodrum Imperial çdo dhomë përfshin liri krevati dhe peshqir.

Mysafirët në akomodim mund të shijojnë një shuplakë ose një mëngjes kontinental.

Kairaba Bodrum Imperial ofron strehim me 5 yje me një hamami dhe shesh lojërash për fëmijë. Ju mund të luani bilardo, shigjeta dhe mini-golf në këtë hotel me 5 yje dhe ofrohet marrja me qira e makinave.

Duke folur gjermanisht, anglisht, frëngjisht dhe turqisht, stafi do të jetë i lumtur t’u sigurojë mysafirëve informacione praktike për zonën në pritje.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Pishinë të hapur noti
  • Plazhi Privat
  • Bar
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: