Kaya Palazzo Golf Resort

Uckum Tepesi Belek, 07506 Belek, Türkiye

Përshkrim

E vendosur në plazh, Kaya Palazzo Golf Resort gjithëpërfshirës ofron një plazh privat 200 metra me cadra dhe shezllone dielli falas. Ky resort luksoz ka një kopsht të madh dhe një pishinë për fëmijë, ndërsa pishinat e jashtme kanë shumë rrëshqitje. Ka një kurs golfi në vend.

Të gjitha njësitë e Kaya Palazzo Golf Resort janë të dekoruara me stil me orendi moderne dhe kanë ajër të kondicionuar, akses pa Wi-Fi, kasafortë, kazan elektrik, TV satelitor me ekran të sheshtë dhe banjo private. Disa hapen në një tarracë me pishinë dhe pamje nga natyra.

Ju mund të merrni pjesë në aktivitete të tilla si tenisi, golf, pingpong, shigjeta dhe zhytje. Ju mund të pushoni me sauna, spa dhe trajtime bukurie-masazhi. Ka 3 fusha golfi brenda 3 km të pronës.

Shërbimi gjithëpërfshirës përfshin mëngjesin dhe drekën dhe darkën e përditshme. Shije të ndryshme tradicionale nga kuzhina turke dhe ndërkombëtare shërbehen në 5 restorantet à la carte të pronës. Ju mund të shijoni pije alkoolike ose joalkoolike në një nga baret në vend.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 2 pishina
  • Spa dhe qendër Wellness
  • zonë plazhi privat
  • Bar

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: