Kefaluka Resort Hotel

Baris Manco Cad. No: 41 Akyarlar, 48960 Akyarlar, Turke

Përshkrim

I vendosur në Akyarlar, me pamje nga një gji i mrekullueshëm, hoteli u ofron miqve të tij rehati dhe cilësi maksimale së bashku.

Objekti, i cili ndodhet në një kodër të gjelbër në Akyarlar, ka një plazh dhe skelë 440 m të gjatë. Mysafirët mund të shijojnë ose detin e thellë blu të Akyarlar ose pishinat e pafundme të jashtme. Gjithashtu mund të përjetoni momente të paharrueshme në akuaparkun, ku argëtimi është në kulmin e tij.

Duke ofruar shërbime me një koncept miqësor për fëmijët dhe foshnjat, hoteli ofron një përvojë unike pushimi për mysafirët e të gjitha moshave me mundësitë që ofron për familjet me fëmijë. Krevatet e fëmijëve dhe foshnjave, personeli i mini klubit të trajnuar për kujdesin ndaj fëmijëve, menutë speciale për fëmijë dhe ëmbëlsirat janë ndër pikat kryesore të objektit.

Duke ofruar dhoma miqësore me karriget me rrota dhe zona të përbashkëta, prona ofron opsione të tilla si opsione të veçanta ushqimi në përputhje me kushte të veçanta shëndetësore dhe pastrim dhoma dy herë në ditë (opsionale).

Resorti ofron gjithçka që nevojitet për një pushim të këndshëm me aktivitete të shumta sportive dhe argëtuese që do t’u pëlqejnë të gjitha moshave dhe shijeve.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Qendër fitnesi me palestë
  • Bar
  • 3 pishina
  • Spa

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: