Kemal Bay Hotel

Antalya / Alanya / Konaklı

Përshkrim

Hotel Kemal Bay, i vendosur në Antalia, Alanya, është rinovuar për herë të fundit në vitin 2016. Hotel Kemal Bay tërheq vëmendjen me vendndodhjen e tij buzë detit. Plazhi privat i pronës përbëhet nga rërë dhe guralecë.

Hoteli ka skelën e vet. Mund të gjeni mundësinë për t’u argëtuar dhe pushuar në pishinën e jashtme. Ka zona të veçanta ku mund të luhet bilardo. I vendosur në një sipërfaqe prej 17000 m2, hotel Kemal Bay u shërben mysafirëve tanë me konceptin All Inclusive.

Ju mund të hani ushqimin tuaj në restorantin e jashtëm dhe restorantin e brendshëm në objekt. Ju mund të relaksoheni dhe të ndiheni të freskët duke përfituar nga shërbimet e spa, hamami dhe masazhi brenda objektit.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • pishinë të hapur noti
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: