Kirman Arycanda De Luxe

Alara Turizm Center , 07425 Okurcalar, Turkey

Përshkrim

I vendosur në breg të detit, ky hotel ka pishina të brendshme/të jashtme, ambiente spa dhe një zonë plazhi privat. Ajo ofron dhoma me ajër të kondicionuar me një TV satelitor dhe ballkon.

Dhomat në Arycanda De Luxe vijnë me orendi moderne. Ata të gjithë të shfaqë një banjo private me pajisje dhe tharëse flokësh. Një kuti depozitash është gjithashtu standarde.

Mëngjesi i përditshëm shërbehet në stilin shuplakë. Mund të provoni shembuj nga kuzhinat aziatike dhe mesdhetare dhe pjatat lokale si qebapi. Baret shërbejnë pije dhe ushqime freskuese.

Objektet e spa përfshijnë një banjë turke, sauna dhe dhoma fitnesi; Shërbimet e masazhit gjithashtu mund të ofrohen. Ju mund të luani një lojë bowling, bilardo dhe pingpong në Arycanda De Luxe. Ka edhe mini klube për fëmijë.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 6 pishina
  • Bar
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: