Kirman Calyptus Resort & Spa

Ilıca, Kumköy Cd., 07400 Manavgat/Antalya Kumköy, 07600 Side, Turkey

Përshkrim

Duke hapur dyert e një pushimi luksoz dhe komod, Kirman Calyptus Resort & Spa ju pret me konceptin e shërbimit cilësor, dhomat e dekoruara në mënyrë moderne, restorantet që shërbejnë shije të shijshme dhe vendndodhjen 450 m larg detit.

Përveç plazhit të saj me rërë dhe detit të pastër, prona u ofron miqve të saj mundësinë për të shijuar diellin në maksimum me pishinën e saj të jashtme, dhe ju mund të keni një pushim argëtues për të gjithë familjen. Ka një mini klub, pishina të brendshme dhe të jashtme për fëmijë për mysafirët e vegjël. Mund të shijoni ambientet SPA që rinovojnë trupin tuaj në pronë, e cila ofron momente unike me dhomat e saj komode që ofrojnë shumë lehtësira që mund të kenë nevojë të ftuarit dhe restorante që kombinojnë shijet e shijshme me tryezat elegante. Për mysafirët sportdashës, objekti ofron edhe objekte të tilla si bilardo, basketboll, pingpong dhe boccia.

Kirman Calyptus Resort & Spa; Ndodhet 4.8 km nga qendra Side dhe 60 km nga Aeroporti i Antalias.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Pishinë të hapur noti
  • buzë detit
  • Bar
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: