Kirman Sidera Luxury & Spa

Okurcalar, Alanya, Antalya

Përshkrim

Duke mirëpritur mysafirët e tij me një koncept pushimesh Ultra All Inclusive, Kirman Sidera Luxury & Spa ofron një mundësi unike pushimi në vendndodhjen Okurcalar të Antalisë. Duke premtuar një përvojë të paharrueshme pushimi me vendndodhjen e saj buzë detit, prona ka skelën e saj. Ka 3 restorante me koncepte të ndryshme në pronë, ku mund të shijoni lehtësisht natyrën në kopshtin e saj të madh. Në këto restorante mund të shijoni shije të veçanta nga kuzhinat mesdhetare dhe botërore.
Të gjitha dhomat e objektit kanë lidhje interneti pa tel. Në dhomat standarde ofrohen pamje nga toka dhe nga deti, dhe dhomat familjare, të përshtatshme për një qëndrim më të madh, jepen sipas disponueshmërisë.
Objekti, i cili ofron mundësinë për të shijuar në maksimum detin, rërën dhe diellin; festa në pishinë dhe kopsht, festivale, shfaqje speciale gala dhe shfaqje amfiteatrore ju presin për një festë plot argëtim. Në objektin, i cili ofron momente plot ngjyra me akuaparkun dhe pishinat e tij; Ka një pishinë kryesore të jashtme, një pishinë gjysmë olimpike, një pishinë të brendshme, një pishinë me 4 rrëshqitje dhe një pishinë për fëmijë.
Për ata që nuk mund të heqin dorë nga aktivitetet e tyre rutinë sportive gjatë pushimeve, një qendër fitnesi është në dispozicion në objekt. Nëse dëshirojnë, mysafirët mund të përfitojnë nga objektet sportive si vaterpoloja, gjimnastikë në ujë, shigjeta, pingpong, volejboll plazhi dhe gjuajtje me hark.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 6 restorante à la carte
  • 90 km nga Aeroporti i Antalias
  • Sipërfaqja 14,000 m²
  • Objekti ka 350 dhoma.

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: