La Blanche Island Bodrum

Pina Yarımadası Güvercinlik Bodrum, 48650 Güvercinlik

Përshkrim

E vendosur në një zonë të izoluar në bregdetin e Güvercinlik, La Blanche Island – Ultra All Inclusive ofron një zonë plazhi privat, pishinë të jashtme dhe park ujor. Objektet gjithëpërfshirëse të spa përfshijnë një sauna, palestër, hamami, pishinë të brendshme dhe dhoma masazhi. Qasja Wi-Fi është falas në vende publike.
Dhomat e dekoruara në mënyrë elegante në La Blanche Island – Ultra All Inclusive janë me ajër të kondicionuar dhe të izoluar nga zëri. Të gjithë kanë një minibar, TV satelitor me ekran të sheshtë dhe kasafortë. Ballkoni me pamje eshte i mobiluar me mobilje te jashtme. Çaj dhe kafe objektet janë në dispozicion.
Restoranti kryesor me shuplakë të hapur që shërben një shumëllojshmëri të kuzhinës turke dhe ndërkombëtare, 6 restorante à la carte, snack bare dhe pastiçeri janë të hapura 24 orë në ditë. Pije freskuese shërbehen gjatë gjithë ditës në bare.
Stafi argëtues organizon një sërë ngjarjesh gjatë gjithë ditës, duke përfshirë festa tematike, karaoke dhe muzikë live. Ekziston një mini klub për mysafirët e rinj. Aktivitete të ndryshme mund të shijohen në vend, duke përfshirë bilardo, pingpong, shigjeta, zhytje dhe sporte ujore.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Ultra All Inclusive
  • Plazhi Privat
  • 18 km nga Aeroporti Milas-Bodrum
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: