Otium Senses Very Chic Bodrum

OFERTA SPECIALE për daten 09.07.2023

Prej:

7 Dite

Përshkrim

Otium Senses Very Chic është një projekt pasioni; ju shërbejmë me një sistem të ri të quajtur “A la minute/Show cooking” i përgatitur si rezultat i hulumtimeve të detajuara të departamentit tonë të ushqimit dhe pijeve, që do të nisë një trend të ri në industri. menutë tona, të cilat përfshijnë kuzhinën tradicionale turke, si dhe kuzhinën mesdhetare dhe ndërkombëtare, janë përgatitur rishtas nga kuzhinierët tanë të talentuar para jush në stacionet e ushqimit. Pjatat që zgjidhni shërbehen me kujdes në tavolinat tuaja. Paketa A’la Carte All Inclusive përfshin mëngjesin në shuplakë, drekën dhe darkën në restorantin kryesor. Snacks duke përfshirë ëmbëlsira, biskota dhe akullore janë të disponueshme në kohë të caktuara ndërmjet vakteve për të paktën 3 orë në ditë. Verë lokale, birrë, pije alkoolike, pije të nxehta dhe pije joalkoolike janë në dispozicion për të paktën 14 orë në ditë. Milionaires Beach Bar nuk përfshihet në paketën All Inclusive. Çadra dielli dhe krevate dielli falas në dispozicion për klientët në Plazhin Publik. Është një fshat pushimesh me 5 yje, ekskluzivisht për të rriturit mbi 16 vjeç.

Përfshirë

  • Bar
  • Plazhi Privat
  • Pishinë të hapur noti
  • Spa qender
× Kontakto: