La Quinta by Wyndham Bodrum

Bardakçı Mevkii, 48400 Bodrum City, Turkey

Përshkrim

E vendosur në gjirin Bardakçı, në Bodrum, në zemër të pushimeve dhe argëtimit, La Quinta nga Wyndham Bodrum, buzë detit, u ofron mysafirëve të saj një pushim të paharrueshëm.

Në dhomat e objektit, të pajisura me komoditete moderne, me pamje nga një pamje e mrekullueshme; Ka ambiente të tilla si ajer te kondicionuar, ballkon ose tarracë, TV LCD, minibar, kasafortë dhe transmetim satelitor. Parkim falas, recepsion 24 orë, magazinim i bagazheve dhe lavanderi janë ndër lehtësitë e tjera që ofron prona.

Ka një sallë eventesh prej 425 m² me pajisje teknologjike që mundëson mbajtjen e konferencave dhe ftesave.

Ka një kënd lojrash ku mysafirët e objektit mund të argëtohen. në shesh lojërash; pingpong, shigjeta dhe bilardo.

Pishina e hapur, e rrethuar me shezllone dhe cadra dielli, u ofron miqve të saj mundësinë për të shijuar diellin dhe ujin relaksues.

Në objektin, i cili ka një restorant të brendshëm dhe të jashtëm, mëngjesi shërbehet në një ambient me pamje.

Për ata që nuk duan të qëndrojnë larg pasionit të tyre për sportin dhe ata që duan të relaksohen, në objekt ka një palestër dhe shërbim masazhi.

La Quinta by Wyndham Bodrum ndodhet 1 km nga qendra e qytetit të Bodrumit.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Bar
  • Plazhi Privat
  • Pishinë të hapur noti
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: