Lago Hotel

Titreyengöl, Side, Antalya

Përshkrim

Duke ofruar luks dhe rehati së bashku në vendndodhjen e tij buzë detit, Lago Hotel ofron shërbim në Titreyengöl. Objekti është 4 km nga qendra e Manavgat, 63 km nga Aeroporti i Antalias dhe 75 km nga qendra e qytetit të Antalias.
Duke pasur një plazh sa të sheh syri, prona u ofron miqve të saj mundësinë për të shijuar detin, rërën dhe diellin gjatë gjithë ditës.
Restorantet a la carte të objektit, që tërheqin vëmendjen me menutë e shijshme, kanë një atmosferë elegante. Në restorantin ku shërbehen shije të ndryshme, të ftuarit mund të zgjedhin edhe peshkun.
Hotel Lago ofron gjithashtu pishinë për fëmijë, rrëshqitje, pishinë të brendshme për fëmijë dhe aquapark për mysafirët e tij të vegjël.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Qendër fitnesi me palestë
  • Plazhi Privat
  • Pishiner
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: