Lancora Beach Hotel

Kemer Merkez, Kemer, Antalya

Përshkrim

Hoteli L’ancora Beach ofron rehati dhe argëtim së bashku për ata që duan të kalojnë një pushim të paharrueshëm të shoqëruar nga ujërat e mrekullueshme të detit Mesdhe dhe pamjen mahnitëse të maleve të Beut. I vendosur në një pozicion me pamje nga panorama shumëngjyrëshe e qytetit të Kemerit, hoteli do të përmbushë pritjet tuaja nga pushimet me stafin e tij miqësor dhe plazhin privat.
E vendosur në breg të detit të Kemerit, prona ofron shërbim me plazhin e saj privat. Ushqimet dhe pijet e marra në plazhin privat të hotelit, të cilat i japin shije pushimeve të mysafirëve të tij me ushqimet dhe pijet e shijshme gjatë gjithë ditës, paguhen.
I vlerësuar për dhomat e tij komode, plazhin e gjerë dhe vendndodhjen qendrore; disa mbrëmje ka muzikë live dhe aktivitete. Në zonën SPA të objektit; Ka banjo turke, sauna dhe objekte fitnesi dhe masazhi.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • pishinë të hapur noti
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: