Lara Barut Collection

Guzeloba Mahallesi Yasar Sobutay Bulvari, No: 30, Muratpasa

Përshkrim

në komoditetin e dhomave të shtëpisë me pamje nga kopshti dhe deti; internet wireless, kazan, kondicioner, televizor, transmetim satelitor, komplet çaji-kafe, minibar, ballkon ose tarracë.
Parking privat, magazinimi i bagazheve, recepsioni 24-orësh, lavanderia me pagesë, pastrimi kimik dhe makina me qira janë ndër objektet e tjera të objektit.
Pishinat e jashtme me rrëshqitje në Koleksionin Lara Barut u ofrojnë miqve orë të tëra kënaqësie. Pijet freskuese përgatiten gjatë gjithë ditës në Pool Bar.
qendra SPA; Aplikimet e banjës turke, sauna dhe masazhi i ndihmojnë të ftuarit të relaksohen dhe të rinovohen.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • pishinë të hapur noti
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: