Limak Limra Hotel & Resort

Kiriş, Kemer, Antalya

Përshkrim

Limak Limra Resort, i vendosur në lagjen Kiriş të Kemerit, qendra e preferuar e pushimeve të Antalias, ofron pushime ëndrrash për mysafirët e saj. Objekti, i cili ndodhet buzë detit, ka zonën e tij të plazhit privat. Në plazhin e përzier me rërë me guralecë, mysafirët u ofrohen pa pagesë shezllone dhe tenda.
Në dhomat e objektit, të cilat janë jashtëzakonisht komode dhe me ambiente moderne; sistem qendror ngrohje dhe ftohje (në orë të caktuara në varësi të kushteve të motit), televizor, transmetim satelitor, ballkon, minibar dhe internet wireless. Parkim privat falas dhe recepsion 24 orë; janë ndër objektet e tjera të disponueshme në objekt.
Objektet Barbecue u ofrohen mysafirëve në kopshtin plot me palma. Mëngjesi tradicional shërbehet si një shuplakë e hapur në mëngjes. Për drekë dhe darkë, mjeshtrat e kuzhinës përgatisin me shumë kujdes shijet e shkëlqyera të kuzhinës turke dhe botërore.
Gjatë ditës mysafirëve u ofrohen ëmbëlsira, çaj, akullore dhe pije të përcaktuara nga objekti.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 6 km nga qendra e Kemerit
  • Plazhi Privat
  • 685 dhoma
  • Objekti i ngritur në një sipërfaqe prej 140,000 m²r

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: