Liu Resorts

Përshkrim

E vendosur në Side, një nga qendrat e njohura të pushimeve të Antalias, Liu Resorts hap dyert e një pushimi luksoz dhe të rehatshëm për mysafirët e tij me pamjet e tij unike dhe shërbimet e përsosura. Bëhuni gati për një pushim të paharrueshëm me dhomat komode të Liu Resorts të dekoruara me stil mesdhetar, restorante që shërbejnë shije të shijshme, qendra SPA ku mund të largoni lodhjen e vitit dhe shumë shërbime të tjera të privilegjuara.

E vendosur në breg të detit, prona ofron mundësinë për të shijuar diellin në maksimum me detin e pastër dhe një pishinë të jashtme ku mund të takoni energjinë e ujit. Ekziston edhe një palestër e pajisur mirë për mysafirët që nuk duan të humbasin sportet e tyre gjatë pushimeve. Ka edhe objekte të ndryshme si pingpong, volejboll dhe sporte ujore. Ju mund të rinovoni trupin dhe mendjen tuaj në qendrën SPA të objektit. Në objektin ku mund të argëtoheni familjarisht ka ambiente të ndryshme për mysafirët e vegjël si mini klub, kënd lojërash, klub për fëmijë dhe pishinë për fëmijë.

E vendosur në Gündoğdu, Liu Resorts; Ndodhet 17 km nga qendra Side, 27 km nga Manavgat, 48 km nga Aeroporti i Antalias dhe 56 km nga qendra e qytetit të Antalias.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Fitness
  • Pishine
  • Spar
  • Bar
× Kontakto: