Lujo Bodrum Hotel​

Çomça Sokak, 48450 Guvercinlik, Turkey

Përshkrim

promovimi i përgjithshëm
E vendosur në Gjirin Güvercinlik, i cili është vetëm 15 km nga Aeroporti i Bodrumit, Lujo tërheq vëmendjen e të ftuarve që kërkojnë ndryshim me konceptin e tij të shërbimit à la carte dhe temën e tij që bashkon artin dhe kënaqësinë. Me më shumë se 20 opsione dhomash të ndryshme dhe komode, Lujo i fton mysafirët e saj në luks. Ndërsa familjet e mëdha preferojnë një nga 4 llojet e ndryshme të vilave me pishina private, Forest Rooms fiton zemrat e çifteve romantike me arkitekturën e tyre të paparë. Me 80% të dhomave me pamje të plotë nga deti, luksi i Lujos nuk kufizohet vetëm në dhomat e tij; Avantazhe të tilla si pishina me ngrohje posaçërisht për muajt e pranverës, Aqua Park për fëmijë dhe Kijo Club, ku mysafirët e moshës 1-17 vjeç mund të kalojnë kohë duke u argëtuar dhe mësuar.
Të gjithë gjen një zonë të përshtatshme në plazhin privat me rërë 1 km të Lujos. Ndërsa Escape Beach është zgjedhja e atyre që kërkojnë heshtje, Joy Beach u bën thirrje familjeve që duan të ndërtojnë kështjella me rërë me fëmijët e tyre. Nga ana tjetër, ata që kërkojnë një festë në plazh, marrin frymë në Indigo Beach Club.
Opsionet luksoze të udhëtimit dhe transferimit të Lujos tërheqin gjithë vëmendjen! Ju mund të vizitoni bukuritë verbuese si Pamukkale, Efes, Ölüdeniz (me paragliding) dhe Demre Myra Kekova me ture të reja me hidroavion nga Lujo, ose mund të zgjidhni turne me jahte, transferim me avion dhe opsione transferimi VIP.
Me një sistem à la carte gjithëpërfshirës, ​​Lujo u ofron miqve të tij një përzgjedhje të kuzhinave turke, mesdhetare, aziatike dhe italiane në 9 restorante të ndryshme gustator me pamje të mrekullueshme nga deti. Përveç kësaj, kokteje unike të përgatitura nga baristë të talentuar në 14 bare të ndryshme dhe uiski të vjetëruar në Pablo Esco Bar presin mysafirët.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Plazhi Privat
  • Fitness
  • 3 Pishina
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: